Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


Публікації

 • 8 червня 2017Журнальная аудитория остается наиболее обеспеченной Журнальная аудитория остается наиболее обеспеченной


  Волна MMI 2016/4+2017/1* показала, что печатные журналы больше других медиа направлены на высокообеспеченную аудиторию, которая традиционно труднодостижима теле- и радиорекламой, но с интересом относится к статьям о новинках в прессе.


 • 6 червня 2017Журналістська освіта: три аргументи “за”

  “Переважна більшість професійних журналістів не мають журналістської освіти. Але журналістська освіта  - потрібна”. Це парадоксальне твердження екс-міністра освіти Сергія Квіта можна розглядати своєрідним лейтмотивом дискусій, що точаться останніми роками про якість функціонування і саму доцільність існування журналістської освіти в Україні. Прозвучало воно під час конференції “Журналістика 3.0”, організованій проектом «Свобода медіа в Україні», який впроваджується у межах рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу, Українською асоціацією медіа бізнесу (попередня назва – Українська асоціація видавців періодичної преси) та Незалежною асоціацією телерадіомовників у рамках Конкурсу професійної журналістики “Честь професії”. Журналістська освіта тут була однією з тем панельних дискусій. Висловлю кілька власних думок з цієї теми — як головний редактор з одного боку, викладач журфаку — з іншого і засновник власної Школи журналістики — з третього. Власне, і аргументів на користь доцільності існування та здобуття журналістської освіти у мене буде також три: тренд, контекст і соціалізація.


 • 16 червня 2016Ринок радіо та преси: підсумки першого кварталу 2016 року

  Дані «Комунікаційного альянсу»

  За результатами першого кварталу 2016 року за обсягами рекламних бюджетів на радіо традиційно лідирують радіостанції «Хіт FM», «Русское радио» та «Люкс FM», у пресі – глянцеві журнали Elle, Cosmopolitan, Vogue UA, «XXL. Мужской размер» і газета «Вести», а тижневик «Теленеделя» вперше за тривалий час не потрапив до топ-10 видань з найбільшими рекламними надходженнями.


 • 14 червня 2016Інтелектуальна власність як інструмент інноваційного розвитку України Інтелектуальна власність як інструмент інноваційного розвитку України

  10 червня у Fedoriv Hub відбувся яскравий тематичний захід, присвячений проблемі захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Організатором події виступила Американська торговельна палата в Україні (далі – Палата), в рамках якої вже протягом декількох років працює спеціалізована Робоча група з питань прав інтелектуальної власності. 


 • 10 червня 2016Facebook, YouTube, Twitter та Microsoft підписали Кодекс ЄС з мови ворожнечі Facebook, YouTube, Twitter та Microsoft підписали Кодекс ЄС з мови ворожнечі

  Щоб запобігти расизму та ксенофобії, великі інтернет компанії обіцяють реагувати на переважну більшість повідомлень протягом 24 годин


 • 10 червня 2016Сайты в стирку. Практика блокировки интернет-ресурсов за рубежом Сайты в стирку. Практика блокировки интернет-ресурсов за рубежом

  В последнее время российская общественность обеспокоена якобы наступлением на свободу слова в Рунете. У пользователей вызывают вопросы попадание в Реестр запрещенных сайтов нескольких популярных порталов, а также расширяющиеся возможности для досудебной блокировки ресурсов, содержащих противоправный контент. Действительно ли наступают в истории русскоязычного интернета черные времена санкций и блокировок? «РСпектр» сравнил причины и практику блокировки сайтов в ведущих интернет-державах.


 • 6 червня 2016Проникнення інтернету в Україні вперше перевищило 60%

  62% українців у віці старшому за 15 років користуються інтернетом – про це свідчать дані дослідження проведеного на замовлення Інтернет Асоціації України компанією Factum Group Ukraine на всій території України, без врахування Криму.


 • 15 квітня 2016Олексій Погорелов: "Спершу вивчити аудиторію, а тоді шукати рекламодавців"

  Сьогодні не знати свою аудиторію означає істотно втрачати в доходах і не мати розуміння, як заробляти більше. Отже це - смерть для ЗМІ. Будь-якого ЗМІ


 • 6 квітня 2016Місцеві найбільш популярні тематики та головні джерела інформації Місцеві найбільш популярні тематики та головні джерела інформації

  72% американців уважно стежать за місцевими новинами


 • 4 квітня 2016Додаток для планшетів, який розробила та впровадила Toronto Star, змусив її провести глибокі перетворення у редакції Додаток для планшетів, який розробила та впровадила Toronto Star, змусив її провести глибокі перетворення у редакції

  Менш ніж через 6 місяців після запуску в експлуатацію радикально іншого підходу до висвітлення новин, програмний додаток для планшетів Toronto Star’s Touch був скачаний понад 200 тисячами користувачів та має понад 50 тисяч підключень щодня, 7 днів на тиждень.


 • 1 квітня 2016Дані про аудиторію дозволять зберегти рекламні доходи видавців!? Дані про аудиторію дозволять зберегти рекламні доходи видавців!?

  ·    Як видавці мають поводитися із блокуванням реклами?

  ·    Як видавці мають протидіяти Facebook Instant Articles та Apple News?

  ·    Як видавці мають збирати, насичувати та робити дані про аудиторію адресними?


 • 21 березня 2016Посібник з кращих практик роботи з соціальними медіа: бачення 13 експертів

  Створений нами The Foundation – це гід з усіх основних соціальних мереж, який можна легко роздрукувати, поширити та використати у роботі. Розказуючи про найкращий час для публікації, ідеальний розмір зображення, найбільш ефективний хештег і багато інших речей, The Foundation створений як ресурс не лише для професіоналів галузі, а й для кожного, хто активно користується якою-небудь соціальною мережею.

  На додачу ми взяли інтерв'ю у 13-ти маркетологів соціальних медіа – від менеджера з роботи зі спільнотами з Bitly до асистента з питань соціальних медіа Mashable – щоб дізнатися, що ці експерти радять щодо завоювання аудиторії, і на що схоже перебування у окопах соціальних медіа.

   

  Тримайте цілі вашої організації у центрі своєї уваги

  Ліз Гросс | інструктор, Higher Ed Experts

  Завжди прив'язуйте ваші цілі до цілей організації. Ви, без сумніву, розумієте тонкощі роботи соціальних медіа, але вам буде набагато легше пояснювати ці нюанси керівництву, якщо ви знатимете напевно, як саме ваша робота впливає на досягнення цілей і завдань організації. Як тільки ви уточните свої цілі та стратегії – і визначитеся, як ви вимірюєте їхню ефективність – суттєво полегшите справи людям, які управляють вашим бюджетом. І вам не доведеться перериватися для того, щоб з'ясувати, що слід робити далі або як виміряти результати – ваші цілі визначатимуть усе.

   

  Утримуйте та примножуйте кількість тих, хто вас читає, будучи для них видавцем, а не маркетологом

  Стефані Наерн | Координатор соціальних медіа, G Adventures

  Думайте про себе як про видавця, радше ніж як про маркетолога. Діліться якісним контентом з аудиторією – таким, який їм подобається, і ви у цьому впевнені, бо дослухаєтеся до них. Будьте цікавими їм щодня, а не лише тоді, коли вони шукають, що саме купити. Так ви збережете свою аудиторію, і вони будуть охоче сприймати маркетингові повідомлення, які ви будете поширювати.

   

  Позбавтеся прикрас та зайвих слів

  Тайлер Беккер | Менеджер з маркетингу і комунікацій, Social Media Week

  Використовуйте ту саму мову та повторюйте у соцмережах ті самі дії, які ви робили б для вашого бренду у реальному житті. Цифрові комунікації – це взаємодія людей один з одним. То чому ж наша мова повинна страждати тільки тому, що ми користуємося нею онлайн?

  Я часто бачу статті, публікації у соціальних мережах, і все інше, що між ними, де вживаються такі слова та фрази, які рідко лунають в усних розмовах із друзями та членами сім'ї. Як на мене, це не має жодного сенсу. Ми – завжди люди, як в реальному житті, так і онлайн. І наше спілкування, без залежності від платформ або контексту, поза сумнівом має ґрунтуватися на цьому людському факторі. Саме комбінація «позбавлення прикрас» нашого контенту та такої поведінки, наче ми розмовляємо з приятелем, дозволяє вести спільноти за собою.

   

  Не намагайтеся бути одночасно всюди

  Еріка Мосса | Менеджер з роботи зі спільнотами, Bitly

  У мене є список кращих практик роботи з соціальними медіа в цілому, але одне, що я вважаю найважливішим – це необхідність уникати спокуси намагатися бути усім для всіх. Якщо ви роздаєте себе маленькими шматочками через мільйон соціальних каналів, ви станете майстром на всі руки, який нічого не вміє робити досконало. Проведіть аудит, з'ясуйте, де знаходяться ваші поточні і потенційні клієнти – і спрямуйте свій час та зусилля саме туди. Вплив та відгук аудиторії будуть набагато більшими, і ви почнете будувати сильну спільноту на противагу розпорошенню власних зусиль.

   

  Фокусуйтеся на вимірюваннях більше, ніж на виробництві

  Кетрін Льямідо | Спеціаліст з цифрових комунікацій, National PTA

  Управління і виробництво контенту на соціальних медіа-платформах - це одна річ, але вимірювання вашого зростання і залученості аудиторії важать набагато більше.

   

  Бесіди будуються на дискусії, а не на трансляції

  Дженн Педд | Провідний менеджер з роботи зі спільнотами, Emoderation

  Слідкуйте за тоном, будьте відкритими до діалогу, і залишайтеся людиною. Запитайте себе: «Чи долучився б я до дискусії, якби я побачив це?» або «Чи кричав би я про це на кожному кроці, чи радше б шукав можливості обговорити це?»

   

  Відмовтесь від шаблонних відповідей

  Пітер Кім | Стратег з маркетингу, Ready Artwork

  Якщо ви не поставите себе на місце аудиторії і не спілкуватиметеся з ними однією мовою - зазнаєте невдачі. Зосередьтеся на щирій взаємодії. Копіювати і вставляти відповіді легко, як і використовувати кліше, але так вам не вдасться побудувати власний бренд або ж повністю розвинути свою спільноту. Будьте особистістю.

   

  Корисний контент посилює спілкування

  Джейм Прецлофф | Директор з маркетингу, Wixon Jewelers

  Контент-маркетинг і соціальні медіа ідеально підходять одне одному, і є дуже потужними, коли використовуються у комбінації. Я з’ясував, що один з кращих способів використання соціальних медіа - зробити їх корисними для аудиторії, даючи той зміст, який люди хочуть бачити у своїх стрічках соціальних медіа. Більш того - ви побачите, що зросте не лише рівень залученості, а й якість спілкування. Ви маєте бути корисними для своєї аудиторії. І корисними не у загальному розумінні, а по-справжньому корисними - і тоді вони триматимуть вас біля себе.

   

  Говоріть менше, слухайте більше

  Деніел К. Лобрінг | Виконавчий директор, Communications rEvolution

  Не забувайте слухати. Ділитися, коментувати та поширювати – все це може відігравати настільки важливу роль, що ви забудете про необхідність слухати, а потім залучати. Не забувайте слухати і пам'ятайте, що соціальні медіа працюють краще, коли стають вулицею з двостороннім рухом.

   

  Інколи навіть стеження у соцмережах може давати позитивний ефект

  Керолін Шаффер | Координатор соціальних медіа, бізнес-коледж С. Т. Бауер, Університет Х'юстона

  Залучайте аудиторію! Не просто наповнюйте свої канали контентом. Людей постійно завалюють контентом, і їх легко перевантажити цим. Дякуйте новим послідовникам і докладайте зусиль, щоб знайти про них щось таке, що б дозволило побудувати відносини. Якщо хтось поширив ваш пост - запитайте, що найбільше привернуло його увагу. Зацікавлення формує відносини і створює спільноту навколо вашого бренду.

   

  Майте власну стратегію в Instagram

  Крістіна Мекояуо | Координатор з PR та Social Media, Tracy Reese

  Найкращим у соціальних медіа є те, що це досі новинка, а тому правила і рекомендації постійно змінюються. Я, зазвичай, намагаюся щось опублікувати в Instagram 2-4 рази на день, залишаючи собі гнучкість на випадок несподіванок. Ви ж не відмовитеся викласти селфі з усміхненим Каньє Уестом на нагородженні CFDA лише тому, що вже виконали свою денну норму в Instagram. Я помітила, що найбільше залучення мають пости, опубліковані рано-вранці, перед початком робочого дня, і ввечері - після закінчення роботи.

   

  Зачаруйте свою аудиторію

  Крісті Оуенбі | Консультант, CeeCee Marketing

  Докладіть зусиль! Подібно до того, як трейлер до фільму має лише 2,5 хвилини на те, щоб захопити майбутніх глядачів, ваші соціальні медіа канали мають час привабити можливого майбутнього прихильника лише поки він не прокрутить сторінку далі! Соціальні мережі - це трейлер для вашої компанії або продукту.

   

  Не будьте роботом. Дозвольте своїй особистості сяяти!

  Трейсі Едвард | Помічник з питань соціальних медіа, Mashable

  Людяність у текстах ваших повідомлень – вкрай важлива для читачів. Це нагадує їм, що десь там, за екраном - жива людина, яка пише і публікує ці повідомлення. У Mashable ми хочемо інформувати, надихати і розважати нашу аудиторію. Тому природно, що ми займаємо «про-людяну» позицію. Коли ми ділимося смішним вірусним відео - ви відчуваєте, що за цим стоять живі люди.

   

  Не йдіть з цієї сторінки з порожніми руками. Завантажте наш Посібник з кращих практик роботи з соціальними медіа, який містить поради щодо оптимізації ваших повідомлень на Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest та LinkedIn.

  Авторка: Емілі де ла Круз

  Джерело:  

   

  Оригінал публікації тут:

  http://blog.sumall.com/journal/the-social-media-best-practices-handbook-13-experts-give-their-perspective-on-the-industry.html