Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


Професійна освіта від УАМБ

Тренінговий центр УАМБ створений для навчання і підвищення кваліфікації видавців, редакторів, журналістів, спеціалістів з  реклами та маркетингу, комерційних директорів, юристів, дизайнерів, фотографів – усіх, хто професійно займається видавничим бізнесом.

Майстер-класи та тренінги УАМБ проводяться за спеціально розробленими програмами із залученням провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців медіа-галузі.

 

Семінари і тренінги УАМБ представляють собою короткострокові програми професійного навчання, що проводяться щомісячно у вигляді двох і більше учбових програм.

 

Підбору тренерів УАМБ приділяє особливу увагу. Ними виступають практики, експерти, консультанти, топ-менеджери крупних корпорацій, відомі в Україні і за кордоном своїми досягненнями в наочних областях, таких як: медіа законодавство, дизайн та верстка, реклама, менеджмент ЗМІ і т.д.

 

У програмах навчання УАМБ реалізовує більшість ідей, порад і задумів, які ми отримали, проаналізувавши інтереси і бажання членів асоціації і фахівців, що займаються видавничою справою вже багато років.

 

При проведенні тренінгів, нами задіяний інтегрований комплекс інструментів, технологій, методик і форматів навчання з яскраво вираженим прикладним, практично орієнтованим навчанням, направленим на рішення практичних задач українського медіа бізнесу.

 

Якщо говорити про найбільш значущі функції і методики проведення учбового процесу в тренінговому центрі УАВПП, виділимо наступні:

 

- анонс кожного тренінгу представлений на сайті окремою сторінкою з докладним описом біографії тренера, програмою курсу, цільовою аудиторією і передбачуваною кількістю учасників. Також на даній сторінці передбачена форма реєстрації і подачі заявки про участь в режимі онлайн.

- при реєстрації, на сайті www.uapp.org  передбачена підписка на розсилку анонсів тренінгів УАВПП

- тренінги проводяться в спеціально обладнана них залах з усім необхідним обладнанням

- кожен курс розробляється нами в співпраці з провідними фахівцями галузі з підборкою  теоретичних і практичних матеріалів для засвоєння, закріплення і систематизації отриманих знань

- кожен навчальний курс припускає отримання учасником аудіо-файлів з текстами учбових матеріалів і лекцій

-  після закінчення курсу кожен учасник тренінгу отримує сертифікат

 

Важливу роль в підборі програм тренінгів грають самі учасники, які за допомогою анкетування, що проводиться нами після тренінгу, підказують нам актуальні теми. Часто ідеї самих учасників лягають в основу майбутніх програм відкритих тренінгів. Дана тенденція дозволяє нам говорити про вже сформовану категорію постійних клієнтів і слухачів наших повчальних програм. Більш того, ми регулярно отримуємо зворотний зв'язок від слухачів з позитивними відгуками про те яку роль отримані знання грають в їх практичній діяльності.

На сайті діє форма онлайн реєстрації на тренінги!

 

З програмами поточних і запланованих тренінгів і семінарів кожен бажаючий може ознайомитися за адресою: www.uapp.org в розділі «Календар тренінгів УАВПП»

 

Контактна особа з питань участі: Дарія Віннікова – координатор проектів УАВПП

Тел.: 8 (044) 425-58-21

E-mail: pr@uapp.org