Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


Новини партнерів

 • 15 серпня 2017ОБСЄ шукає медіаекспертів-консультантів

  З 2016 року Координатор проектів ОБСЄ в Україні втілює проект "Подальша підтримка реформи державних та комунальних ЗМІ", метою якого є розробка та підтримка моделей сталого розвитку для регіональних медіа, що проходять реформування від державної або комунальної власності в приватну. Проект передбачає тренінги для редакторів і журналістів з наступних тем: бізнес та маркетингові стратегії, розвиток місцевих медіа, медіа-законодавство, передові журналістські практики, мультимедійна журналістика та мультиплатформні інструменти, етика, саморегуляція, та з інших сфер, що пов’язані  з розвитком та сталим розвитком медіа. У зв’язку з цим, Координатор проектів ОБСЄ в Україні шукає досвідчених національних експертів з теоретичними та практичними знаннями принаймні в одній із наступних сфер:

   


 • 15 серпня 2017Регіональний конкурс грантів для ЗМІ Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Миколаївської областей

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні»
  ОГОЛОШУЄ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ «ЗМІ ЗА ПРОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗМІНИ В УКРАЇНІ» ДЛЯ 5 ОБЛАСТЕЙ – Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Миколаївської.


 • 15 серпня 2017Конкурс для журналістів-розслідувачів в рамках проекту «Прозора енергетика»

  Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс на журналістів-розслідувачів проекту «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


 • 8 серпня 2017Запуск онлайн курсів з медіа менеджменту та дослідження аудиторії ЗМІ

  Фундація "Томсон" за підтримки Європейського Союзу, запрошує медіа спеціалістів на он-лайн курси з медіа менеджменту у період трансформації та дослідження аудиторії. Курси розроблені у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ» на платформі EdCast, мають багато відео, інтерв’ю з редакторами провідних українських видань, вікторин, завдань. Ця інформація буде корисною як для досвідчених керівників ЗМІ так і для журналістів, які нещодавно у професії. Курси безкоштовні, доступні з 8-го серпня по 10 вересня, після здачі фінального завдання видається сертифікат. 


 • 29 липня 2017НА ПРОХАННЯ КОЛЕГ: Просимо заповнити опитування для розробки рекомендацій для журналістів

  Прохання приділити кілька хвилин та взяти участь в опитуванні «Просвітницькі кампанії в Україні проти насильства щодо жінок та домашнього насильства», яке доступне за посиланням https://goo.gl/forms/hPKwBfXt0xSOgi7U2

  Результати будуть враховані при створені комплексної стратегії підвищення обізнаності, розробці рекомендацій для журналістів та практичних інструментів для адвокатування нульової терпимості до насильства щодо жінок в Україні, яка буде розроблена для Проекту “Боротьба з насильством щодо жінок та дітей в Україні”, що імплементується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

  Ваш досвід надзвичайно важливий!

  У разі будь-яких запитань звертайтеся, будь ласка, до національної експертки проекту Юлії Гончар

  yuliachar@gmail.com

  +38 (093) 801 98 27


 • 18 липня 2017VoxConnector запрошує локальні комунальні друковані ЗМІ, що реформуються, до співпраці

  VoxConnector – проект виключно для локальних ЗМІ. Ми забезпечуємо партнерські редакції оригінальною та якісною аналітикою від авторитетних профільних експертів. Цей контент розкриває суть соціально-економічних події та рішень, які приймають Кабінет міністрів та парламент.


 • 8 червня 2017GLOBAL VISION FOR GLOBAL LEADERS GLOBAL VISION FOR GLOBAL LEADERS

  14-16 июня в Киеве состоится GLOBAL VISION SUMMIT - трёхдневный международный саммит о мировых трендах в бизнесе, политике, экономике и науке. 


 • 26 травня 2017Збережіть дату – 13 червня: Конференція “Реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ: перші підсумки реформи”

  Проект «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу запрошує вас до участі у конференції “Реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ: перші підсумки реформи”.


 • 26 квітня 2017Радість читання – для дітей з вадами зору

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу звертає увагу на захід який відбудеться на Книжковому Арсеналі з 17 по 21 травня 2017 року – Арт проект «Майданчик Брайля». Зверніть увагу на важливі аспекти читання дітками, які мають вади зору. УАМБ у 2013 році реалізовувала благодійний проект, разом із Національною Асамблеєю Інвалідів України та комунікаційною групою «Талан» - ми тоді на благодійні пожертви громадян України надрукували для дітей із вадами зору книжку-казку «Лисичка і Журавель». Дуже тішимося, що ця тематика не забута, і на Книжковому Арсеналі відбудеться ця важлива і масштабна подія.

  Саме тому звертаємо вашу увагу на неї!

  Текст анонсу приводимо далі без змін та скорочень.


 • 24 квітня 2017Комісія Журналістської Етики ініціює серію регіональних обговорень щодо застосування етичних стандартів та ролі саморегуляціних інститутів в умовах конфлікту

  Від початку збройного протистояння на сході нашої держави й до сьогодні тривають дискусії між медійниками щодо застосування журналістських стандартів в умовах збройного протистояння та нового інформаційного ландшафту – і єдиного рішення так і немає. Що має перевагу: патріотизм та громадянська позиція, чи професіоналізм та стандарти? Чи може журналіст виступати модератором діалогу та формувати суспільний дискурс? Як та в якому обсязі писати на чутливі теми? Як працювати із групами що постраждали внаслідок конфлікту? Єдиного рішення немає, а емоційні обговорення етичних питань у соцмережах не сприяють консолідації журналістської спільноти. 


 • 13 лютого 2017Конференція: “Трансформація’17. Що змінять реформи в житті українців” Конференція: “Трансформація’17. Що змінять реформи в житті українців”

  VoxConnector запрошує представників регіональних ЗМІ взяти участь у фаховій дискусії. 


 • 30 січня 2017Проект VoxConnector запрошує локальні медіа до партнерства

  Незалежна аналітична платформа VoxUkraine Ukr/RuЦентр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy та Реанімаційний Пакет Реформ - РПР, запрошують локальні ЗМІ стати партнерами проекту VoxConnector.