Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


1 грудня 2017

Заява Української Асоціації Медіа Бізнесу про спробу тиску на інтернет видання «odessa-life.od.ua»

Facebook Twitter LiveJournal

УАМБ звертає увагу медіа спільноти на чергову спробу залякування незалежних ЗМІ в Україні та закликає об’єднати зусилля для захисту прав журналістів.

Інформуємо колег про те, що проти редакції одеського інтернет видання odessa-life.od.ua подано судовий позов, який виглядає як помста за активну участь видання у подоланні корупції в Україні.

Так, з позовом до видання та ВГО «Автомайдан» Одеський осередок звернувся вже колишній прокурор Коробко Ю.В. Саме активне висвітлення боротьби громадськості із зазначеним чиновником у ЗМІ, як зазначають в редакції видання, дозволило звільнити останнього з посади та призвело до судового позову.

УАМБ звертає увагу на особливу важливість об’єктивного розгляду цієї справи судом адже йдеться про захист основоположних прав і свобод громадян України. Окрім того, саме публічна увага і розголос справи щодо доброчесності чиновника – на переконання співробітників видання – великою мірою вплинули на те, що реальні дії таки були вчинені, іншими словами, чиновника було звільнено.

УАМБ закликає ЗМІ Одеської області об’єднатися для захисту та приділити увагу висвітленню цієї справи.

Для цього надаємо контакту інформацію:

Справа № 522/16462/17, суддя Ільченко Н.А. Приморський суд м. Одеси.

 


«Одесская жизнь» —  це інформаційно-новинний міський портал. Це самостійний інтернет проект створений на базі он-лайн версії газети "Одесская жизнь". Портал «Одесская жизнь», в першу чергу, ставить перед собою задачу висвітлювати життя міста Одеси та Одеської області. Ми намагаємось робити це об'єктивно, цікаво та незалежно. 

Сайт: http://odessa-life.od.ua

Телефони(048) 734-22-77, (0482) 36-69-35

e-mail: mail.centrmedia@gmail.comreklama@centrmedia.od.uagazeta_np@ukr.net                 

Скопировано с сайта http://odessa-life.od.ua

Скопировано с сайта http://odessa-life.od.ua

 

 
Коментарі

Додати коментар