Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


24 листопада 2017

Нові медіа: як заробляти в сучасних умовах?

Facebook Twitter LiveJournal

Правило номер один – багато працювати та створювати дійсно цікаві проекти. «Наші нативні проекти іноді перевищують планові показники ефективності у 5 та навіть у 8 разів. Ми за це не беремо додаткових грошей з клієнтів, звісно. Але нас рекомендують друзям та колегам, і до нас приходять нові й нові клієнти та кажуть «зробіть нам так само, як ви зробили їм». Цим рецептом, зокрема, поділилася Ксенія Сащенко, комерційна директорка Meduza Project, яка мала півгодинний виступ на конференції «Нові медіа. Тенденції, перспективи, українські реалії», яку 21 листопада провела в Києві Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ).

Нові медіа: як заробляти в сучасних умовах?

Понад 250 фахівців з рекламних агенцій, видавничих компаній та рекламодавців зібралися на третю щорічну конференцію УАМБ в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv, щоб отримати нові знання, дізнатися про досвід та обговорити практичні питання побудови сучасних ефективних кампаній, роботи з нативною рекламою та новими медіа.

Павло Таяновський, директор зі стратегій та інновацій Carat Ukraine, жартуючи над тим, чому медіа втрачають аудиторію, зазначив «пост-правда 2016 – то є bullshit 2005. Не публікуйте інформаційне сміття – і аудиторія цінуватиме вашу роботу!»

А Євген Глібовицький, член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, моделюючи розвиток медіа ринку у тісному зв’язку з розвитком суспільства, підкреслив, що «зміни настануть швидше, ніж ми можемо очікувати, адже українські медіа рухаються від комфорту електрички до комфорту інтерсіті. Їх швидко штовхають вперед ті зміни та реформи, які проводяться, зокрема децентралізація. На місцях, в регіонах, стрімко зростає кількість людей, які не задоволені якістю сучасних ЗМІ, і готові платити за якісний контент – саме для розвитку місцевих ринків, а не для того, щоб медіа просто писали схвально про своїх акціонерів та меценатів».

Усі цінні ідеї, важливі цифри та висновки ви знайдете у презентаціях спікерів конференції «Нові медіа. Тенденції, перспективи, українські реалії». Зареєстровані учасники конференції отримають від організаторів посилання, за яким можна буде отримати ці презентації.

Якщо ви не змогли потрапити на конференцію, але бажаєте отримати доступ до презентацій – звертайтеся до офісу УАМБ.

Контактна особа – Ольга Сергієнко, менеджера проектів УАМБ, osergienko22@gmail.com, +38050-415-34-24

 

Довідка

Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) є добровільною, недержавною неприбутковою організацією – асоціацією видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регулювань, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості. З моменту створення УАМБ послідовно докладає зусиль як до покращення законодавства та норм, які регламентують ведення бізнесу, так і передає видавцям знання та технології, необхідні для розвитку видавничих компаній. Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою:

Долучайтеся до УАМБ – найбільшої профільної асоціації українських видавців, і ви завжди матимете доступ до якісної інформації про ринок ЗМІ, братимете участь у подіях УАМБ та завжди зможете розраховівати на підтримку спільноти українських видавців!

http://www.uapp.org

Телефон: +380673269630
E-mail: organizator@uapp.org
Коментарі

Додати коментар