Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


17 серпня 2010

УАВПП та VAB Банк оголошують про початок навчального проекту «Фінансовий Консультант Журналіста»

Facebook Twitter LiveJournal

УАВПП оголошує про початок співпраці з VABБанком, головною метою якої є допомога журналістам у задоволенні попиту читачів на якісну інформацію – власно, допомога у підвищенні якості матеріалів. Перший крок у цьому напрямку – організація і проведення тренінгів та майстер-класів. Тут журналісти зможуть отримати знання та рекомендації експертів щодо найуспішніших технологій та практик забезпечення високої якості публікацій. Тренери та гості передадуть журналістам власне бачення та досвід створення таких публікацій, які допомагатимуть читачам систематично розбиратися у питаннях персональних фінансів, послугах банківського та фінансового ринків, в економіці рідного району, міста, області та інших важливих фінансово-економічних аспектах життя.

В межах навчального проекту «Фінансовий Консультант Журналіста»щоквартально (починаючи з вересня 2010 року) будуть проводитись одноденні тренінги та майстер-класи в Києві. Кожна навчальна група складатиметься з 20-25 журналістів та редакторів з усіх регіонів України.

Всі заняття матимуть обов’язкову практичну частину (практичні вправи, роботу в групах), що допоможе «прямо на місці» трансформувати отриманні знання в практичні навички.

Натомість від учасників тренінгів в межах конкурсного відбору вимагатиметься підтвердити те, що вони реально публікують статті за тематикою проекту – кожен бажаючий навчатися у проекті «Фінансовий Консультант Журналіста» повинен буде надіслати перелік назв та тематики своїх публікацій за останній місяць (або квартал). 

Гостями та ведучими тренінгів виступатимуть авторитетні редактори і видавці економічних та ділових видань, фахівці з питань фінансів та економіки, які працюють у реальному секторі, а також провідні аналітики VABБанку. 

Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП:

«Постійне підвищення якості матеріалів – необхідність і запорука успіху будь-якого ЗМІ сьогодні. А така тематика як економіка, фінанси, персональні економіка та фінанси – мабуть, найбільш благодатна, оскільки така інформація допомагає читачу примножувати та економити гроші. Щоправда, якісної інформації за цією тематикою в українських ЗМІ дуже мало.

Підвищення рівня компетенцій працівників видавництв – один з пріоритетів УАВПП. І нам надзвичайно приємно, що VAB Банк разом із нами докладає зусиль до підвищення професіоналізму українських журналістів. Адже саме якісна інформація в незалежних ЗМІ – те, що допоможе громадянам України приймати виважені рішення та почуватися більш впевнено». 

Тетяна Ярошенко, радник голови правління, PRдиректор VABБанку:

«VABБанк завжди відкритий до спілкування, активно і прозоро  співпрацює з різноманітними ЗМІ, надаючи максимум профільної інформації. Для нас дуже важливо, щоб читачі  отримували об’єктивну інформацію не лише про банківські продукти, а й про фінансовий ринок загалом, вчилися вдумливому ставленню не тільки до власних грошей, а й до економіки, до майбутнього країни в цілому. На цьому шляху журналіст може – і повинен -  стати тією провідною ланкою, яка з’єднає корисне і цікаве, і зверне увагу читача на дійсно важливі речі. Впевнені, що ця серія тренінгів та майстер-класів допоможе учасникам не лише підвищити професійний рівень, а й знайти для себе нові, цікаві теми, збагатить іхній «редакційний портфель». 

Анонс першого тренінгу проекту «Фінансовий Консультант Журналіста», призначений на 17 вересня 2010 року дивіться тут - http://uapp.org/news_uapp/9900.html

Контактна особа з питань участі в навчальних заходах проекту:

Дарія Віннікова

Організаційний директор УАВПП

 (044) 425-57-87

pr@uapp.org
Коментарі

Додати коментар