Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


1 червня 2017

АНОНС 16 червня – конференція «Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру» та семінар для журналістів «Поширення позитивних повідомлень під час конфлікту: принципи та практики відновлення та розбудови миру»

Facebook Twitter LiveJournal

Програма розвитку ООН спільно з Українською Асоціацією Медіа Бізнесу запрошують журналістів, редакторів періодичної преси та блогерів з усієї України взяти участь у міжнародній конференції «Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру» та у семінарі для журналістів «Поширення позитивних повідомлень під час конфлікту: принципи та практики відновлення та розбудови миру», які відбудуться 16 червня у м. Києві.

Програми обох заходів:

«Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру»

«Поширення позитивних повідомлень під час конфлікту: принципи та практики відновлення та розбудови миру»

 

Під час конференції учасники дізнаються про сутність «інфраструктури для миру» та поспілкуються з представниками установ та організацій, які діють у сфері відновлення та розбудови миру у східній Україні. Другий захід присвячено дискусії між експертами та журналістами щодо внеску медіа у висвітлення конфлікту, яке, поза сумнівом, впливає на його перебіг та на соціальну згуртованість у суспільстві.

 

Учасники матимуть можливість поставити питання національним та міжнародним експертам, поділитися власним досвідом висвітлення подій на сході України або інших конфліктних ситуацій та поглибити свої знання у цій сфері.

 

Харчування та компенсація вартості проїзду (економічним класом) будуть забезпечені організаторами заходів.

 

До участі запрошуються всі зацікавлені журналісти та редактори ЗМІ. Якщо ви зацікавлені взяти участь - просимо поквапитися із поданням заявки на реєстрацію, оскільки кількість місць обмежена 25 учасниками. Просимо зареєструватися тут: https://goo.gl/forms/76QhYWKOzpe1cOZk1. Організатори підтвердять участь у конференції кожному учаснику особисто. Важливо! Без підтвердження участі просимо не купувати квитків, оскільки, нажаль, ми не зможемо прийняти усіх бажаючих.

 

В разі виникнення запитань просимо Вас звертатись до

Ольги Сергієнко, менеджера із сервісу УАМБ:

050 415 34 24; 067 326 96 30;

osergienko22@gmail.com
Коментарі

Додати коментар