Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


16 червня 2015

"Університет Журналістської Майстерності" запрошує журналістів на 11 навчальний модуль

Facebook Twitter LiveJournal

«Університет Журналістської Майстерності» запрошує журналістів
на 1
1 навчальний модуль, присвячений розвитку практик створення цікавих для читача матеріалів про активний спосіб життя

 

УАВПП за підтримки Системи Компаній Кока-Кола в Україні та у співпраці із Всеукраїнською асоціацією превентивної та антиейджинг медицини оголошують про початок конкурсного відбору учасників до 11-го навчального модуля «Університету Журналістської Майстерності». 

Тема 11-го модуля – Активний спосіб життя в контексті громадського здоров’я.

Родзинка модуля:

В ході навчання буде вперше публічно представлено результати всеукраїнського багатоцентрового обсерваційного дослідження ВЕСНА (Вивчення харчових звичок, Споживання Напоїв, факторів ризику та стану здоров’я населення України).

 

 

Навчання відбудеться 9-10 липня в місті Одеса.

Остання дата подання заявок на конкурс – 25 червня 2015 року.

 

Учасники модуля матимуть унікальну нагоду розширити коло своїх професійних контактів, а також попрактикуватись у тематиці, працюючи з професійними лікарями – 11 навчальний модуль Університету Журналістської Майстерності проходитиме паралельно з четвертим міжнародним конгресом «Профілактика. Антиейджинг. Україна», яку проводитиме Всеукраїнська асоціація превентивної та антиейджинг медицини.

 

Ми особливо заохочуємо до участі у конкурсному відборі тих журналістів, хто пише про активний спосіб життя, та прагне робити це так, щоб читачі чекали на кожний матеріал.

Серед ключових спікерів та експертів – Барна Ольга Миколаївна, д.м.н., професор, зав. кафедрою сімейної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, президент Асоціації превентивної та антиейджинг медицини; Базилевич Андрій Ярославович, д.м.н., професор, проректор з лікувально-профілактичної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Очеретенко Валентина Дмитрівна, Голова Правління Спілки громадських організацій «Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації».

 

 

Особливу увагу під час 11 навчального модуля буде приділено практичним заняттям.

Попередня програма додається до цього анонсу, але підкреслюємо, що це не остаточна версія – можливі зміни та доповнення.

 

Будь ласка, зауважте, що:

- Загальна кількість слухачів у групі – 20 осіб

- Можлива участь лише одного представника від одного видання

- Навчання в «Університеті Журналістської Майстерності» є безкоштовним

- Організатор бере на себе усі витрати з організації навчального модуля, харчування та проживання учасників з інших міст України, аніж місто проведення 11 навчального модуля (наразі це Одеса), а також компенсує учасникам вартість проїзду до місця проведення навчального модуля (м.Одеса) та у зворотному напрямку.

 

Перелік документів, які необхідно подати на конкурс:

1) Заявка: https://drive.google.com/open?id=1d9IRlw8W66LqFB-duWIiISb9BJOqUoZJfN7jnK8qQ2s&authuser=0 Всі поля заявки обов’язкові для заповнення. (УВАГА: якщо Ви заповнили заявку в гул-формах, повторно заповнювати заявку в прикріпленому файлі не треба).

2) Опубліковані роботи (копії опублікованих робіт). Це мають бути матеріали з авторським стилем та характером та обов’язковим висвітленням тематики «здоров’я», «активний спосіб життя» та з прикладами ефективного подання інформації (інфографіка, інтерактив з читачами, інше). Публікації можуть бути як друкованими так і телевізійними, інтернет (веб-сайти) та блогами (соціальні мережі, власні блоги).

Завершальним етапом відбору є рішення Ради Опікунів (в окремих випадках можлива телефонна співбесіда кандидата з представником Ради Опікунів).

 

До складу Ради Опікунів входять:

Олексій Погорелов (генеральний директор УАВПП)

Валерій Іванов (президент Академії Української Преси, професор)

Олеся Жулинська (директор зі зв’язків з громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна»).

 

Запрошуємо надсилати заявки на e-mail: organizator@uapp.org або поштою на адресу УАВПП: 04070, м. Київ, вул.Спаська, 31Б, оф.301

Контактна особа з питань участі – Ольга Сергієнко, менеджер із послуг УАВПП.

Тел. для довідок: (044) 425-58-21

Заявки від кандидатів приймаються до 25 червня 2015 року, 17:00.

Результати конкурсного відбору та список переможців буде оголошено на сайті УАВПП (www.uapp.org) 26 червня 2015 року.

Переможцям буде повідомлено про організаційні деталі телефоном та електронною поштою.

Мета Університету Журналістської Майстерності – надати доступ до сучасних знань практикуючим журналістам, які шукають можливостей для підвищення свого професійного рівня, бажають покращити та систематизувати знання та досвід, вже набуті у професії. А також познайомити їх з професіоналами медіа ринку, один з одним та навчити сучасним принципам побудови якісних мас-медіа.

Проект спрямований на талановитих молодих журналістів, які переважно працюють та мешкають поза межами столиці.

 

Довідкова інформація:

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) - www.uapp.org – добровільна недержавна неприбуткова організація – асоціація видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регуляцій, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

З моменту створення (у 2001 році) УАВПП послідовно докладає зусиль як до покращення законодавства та регулювання стосовно умов для ведення бізнесу, так і передає видавцям знання та технології, необхідні для розвитку бізнесу. УАВПП є членом Всесвітньої Асоціації Видавців Газет та Новин (WAN-IFRA) та Міжнародної Федерації Періодичної Преси (FIPP).

 

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» - http://apam.org.ua/ - заснована у 2008 році. Від самого початку організацію очолює доктор медичних наук, професор Ольга Миколаївна Барна. На даний час Асоціація налічує понад10 тисяч лікарів різних спеціальностей, що об’єднані в 14 обласних осередків. Основна мета Асоціації – сприяти покращенню надання медичної допомоги з метою підвищення якості та тривалості життя населення України.

 

Компанія Coca-Cola

Напій Coca-Cola був створений 125 років тому - 8 травня1886 року в Атланті, штат Джорджія, доктором Джоном С. Пембертоном і спочатку продавався тільки в аптеці Джейкобів (Jacob’s Pharmacy).

Компанія Coca-Cola є найбільшою компанією з виробництва напоїв у світі. Вона випускає близько 500 марок газованих та негазованих напоїв. Бренд Coca-Cola є її найдорожчим і загальносвітовим брендом. Ще 15 брендів компанії оцінюються в $1 млрд. кожен. Серед них – DietCoke, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, POWERADE, MinuteMaid, GeorgiaCoffee та інші.

Coca-Cola є найбільшим у світі виробником безалкогольних газованих напоїв, соків, напоїв на основі соку, готових до вживання чаю і кави. Компанія Coca-Cola має найбільшу в світі мережу дистрибуції. Її продукція представлена в більш ніж 200 країнах. Щодня у світі продається приблизно 1,7 мільярдів порцій напоїв виробництва Компанії Coca-Cola.

Компанія є активним учасником глобальної програми сталого розвитку. Відтак вона втілює ініціативи, що спрямовані на захист довкілля; підтримку активного, здорового способу життя; створення безпечних умов роботи для співробітників; підвищення економічного розвитку громад, на території яких працює Компанія.

В Україні вперше напій Coca-Cola скуштували у 1982 році, а виробляти на українському ринку почали у 1992 році. З цього моменту Coca-Cola в Україні – лідер вітчизняного ринку безалкогольних напоїв.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сайт http://www.coca-colaukraine.com/

 

Інформація: УАВПП
Коментарі

Додати коментар