Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


26 березня 2010

Майстер-клас: "Професійний підхід в роботі з аналітикою в ЗМІ"

Facebook Twitter LiveJournal

Тренер Олексій Блінов – економіст компанії Astrum
Целевая аудитория видавці, головні редактори, журналісти
Количество участников 20

 

УАВПП за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” (МФВ) запрошує видавців, головних редакторів, журналістів, що докладають зусилля для підвищення якості аналітики в власних виданнях на майстер-клас: "Професійний підхід в роботі з аналітикою в ЗМІ".

 

Це четвертий із серії навчальних заходів, які будуть проведені протягом жовтня 2009 - серпня 2010 в рамках проекту «Інформаційно цінна журналістика: легко, розумно, креативно»

 

Майстер-клас відбудеться 26 березня 2010, з 12:00 до 17:00 в м. Київ

Кількість учасників: 20 

 

Ціль майстер-класу: навчитися використовувати принципи роботи з інформацією, що застосовуються професійними аналітичними компаніями для підготовки якісних публікацій у ЗМІ

 

Ведучий майстер-класу: Олексій Блінов – економіст компанії Astrum

 

 

Гості майстер-класу:

- Андрій Блінов, головний редактор журналу «Експерт Україна»

- (Уточнюється): Дмитро Кошовий, директор інформаційного агенства «Інтерфакс Україна»

 

Програма майстер-класу:

Олексій Блінов – ведучий майстер-класу, розповість про те, як організована робота з інформацією в компанії Astrum. Слухачі майстер-класу дізнаються, як саме потрібно планувати та здійснювати роботу з інформацією, яких «підводних каменів» необхідно уникати в аналітичній роботі, і які особливості роботи із статистичною і іншою інформацією застосовні для українських умов. Таке глибоке розуміння основоположних принципів роботи з інформацією дозволить підвищити професіоналізм журналістів при написанні аналітичних матеріалів для ЗМІ.

(Коротку інформацію про Олексія читайте тут: http://www.astrum.ua/Analitics/persons.aspx)

 

Гості Олексія Блінова, професіонали і топ-менеджери двох ЗМІ, роботи, що пред'являють високі вимоги до якості роботи з інформацією і аналітикою, поділяться основоположними принципами того, як саме в їх ЗМІ побудована робота з інформацією і з аналітикою. Як вони перевіряють інформацію, що поступає, і що вимагають від журналістів, що готують аналітичні матеріали.

 

Дмитро Кошовий розповість про те, як побудований технологічний ланцюжок роботи з інформацією в інформаційному агентстві – професійному видавництві, яке сьогодні забезпечує максимальну швидкість видачі в ефір точної, глибокої і перевіреної інформації.

 

Андрій Блінов розповість про те, як в аналітичному діловому тижневику забезпечують виконання двох найважливіших принципів: глибини аналізу і обліку подробиць і – одночасно – легкості викладу і динамічності видачі інформації. Одночасне дотримання двох цих принципів важливо для будь-якого видання, що піклується про свого читача. Адже якщо подробиць буде дуже мало, то матеріал виглядатиме поверхневим. А якщо їх буде дуже багато, то жоден редактор не зможе забезпечити тексту необхідний динамізм при читанні, і такий текст виглядатиме дуже нудним, нечитабельним.

 

Участь в майстер-класі є безкоштовною.

 

Приорітет при відборі учасників надається членам УАВПП.

Можлива безкоштовна участь лише одного представника члена –УАВПП від медіа-компанії.

Компанії, що не є членами УАВПП можуть прийняти участь в майстер-класі на платній основі.

Вартість участі для не-членів УАВПП становить 150 грн. з учасника.

Організаторами сплачуються: аренда залу, кава-пауза, роздаткові матеріали, сертифікати. Самостійно учасники сплачують проїзд та проживання.

 

Для участі в майстер-класі прохання заповнити заявку та направити її до 24.03.2010 на e-mail: pr@uapp.org

 

Адресу проведення майстер-класу, карту проїзду та додаткову інформацію кожен учасник отримає за 3 дні до  проведення майстер-класу на вказаний в заявці e-mail.

 

Контактна особа з питань участі:

Дарія Віннікова

Організаційний директор УАВПП

8 (044) 425-57-87

pr@uapp.org


Вхід для учасників заходу:


Заявка на участь в тренінгу

*Захист від спаму