Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


19 листопада 2020

27-28 листопада – п’ятий West Media Forum

Facebook Twitter LiveJournal

27-28 листопада в онлайн-форматі відбудеться п’ятий міжнародний West Media Forum на тему «Сила спільнот у час пандемії».


Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.


 


Детальну програму незабаром опублікують на сайті WMF, а також на сторінці у Facebook.


 


Перший день форуму, 27 листопада, буде цікавий для медіаменеджерів, головних редакторів, власників ЗМІ, адже йтиметься про читацьку підтримку медіа в Україні та ЄС.


 


Модераторами зустрічі працюватимуть директор Центру Журналістики KSE Андрій Яніцький та старший партнер Jnomics media Гайгисиз Гелдієв. Серед спікерів – керівники видань «Українська правда», «Ліга», «Громадське», «Слідство.Інфо», The Ukrainians, RIA Media, а також журналісти з країн ЄС.


 


Цей захід підготовлено за підтримки Європейського Союзу.


 


Другий день форуму, 28 листопада, на тему «Медична журналістика: допомогти не можна нашкодити» буде корисний журналістам різного профілю, а особливо тим, хто вже працює чи тільки збирається працювати з темою здоров’я.


 


Модераторкою працюватиме Альона Романюк, авторка проєкту «По той бік новин». Для учасників майстер-класи про роботу з різноманітними джерелами проведуть експерти НСЗУ, ДП «Медичні закупівлі України», Центру економіки охорони здоров’я KSE, а також відомі журналісти, які спеціалізуються на медичній тематиці.


 


Програма другого дня WMF відбудеться за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.Коментарі

Додати коментар