Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


11 вересня 2023

Набір у школу журналістських розслідувань від OCCRP і «Слідства.Інфо»

Facebook Twitter LiveJournal

Школа складається з кількох етапів: 

1) П`ятиденний тренінг, під час якого 30 учасниць/-ків навчаться основам розслідувальної журналістики: напрацюванню гіпотез, стандартам  та етиці, правовим основам та мінімізації ризиків у роботі, інтерв`юванню фігурантів та героїв матеріалів, OSINT, пошуку та перевірці інформації у державних реєстрах, базах даних, агрегаторах та сервісах, аналізу фінансової звітності, а також сторітелінґу. 

 

Тренерами і тренерками Школи є: виконавча директорка «Слідства.Інфо» та регіональна редакторка OCCRP Анна Бабінець, юристки «Інституту розвитку регіональної преси» Людмила Панкратова та Оксана Максименюк, керівниця відділу розслідувань воєнних злочинів The Kyiv Independent Євгенія Моторевська, журналісти-розслідувачі програми «Схеми: корупція в деталях» Максим Савчук та Георгій ШабаєвOSINT-розслідувач «Телебачення Торонто» Анатолій Остапенко, членкиня правління «Центру протидії корупції» Антоніна Волкотруб, співзасновник та редактор «Наших грошей» Юрій Ніколов, журналістка-розслідувачка «Слідства.Інфо» Яніна Корнієнко та шеф-редакторка редакції розслідувань «Суспільного» Інна Білецька.

Дата: 27 вересня — 1 жовтня 2023 року. Локація: Київ, Україна

Участь у тренінгу безкоштовна. Проживання у Києві та компенсацію транспортних витрат для учасниць/-ків з інших міст забезпечують організатори. Під час тренінгу також передбачено харчування.

2) Оплачуване стажування 10 відібраних учасниць/-ків у редакціях для створення журналістських розслідувань. Тривалість стажування визначається індивідуально та триває від 3-х до 8-ми місяців.

Відібрані учасниці/-ки упродовж всього стажування отримуватимуть  щомісячні стипендії від OCCRP у розмірі 800 доларів США. 

Вибір редакції стажування залежить від тем журналістських розслідувань, запропонованих під час пітчингу (1 жовтня 2023 року), і відповідної домовленості учасниць/-ків з представницями/-ками медіа.

3) Серія тренінгів та воркшопів від редакторів і репортерів OCCRP, які відбуватимуться щомісяця для всіх учасниць/-ків Школи.

4) Спеціалізовані онлайн тренінги, воркшопи та індивідуальні консультації за запитом учасниць/-ків Школи. Щомісяця учасниці/-ки заповнюватимуть опитувальник, у якому можуть оформити запит на тренінг чи індивідуальну консультацію. 

Щоб взяти участь у Школі, треба заповнити анкету-заявку за покликанням до 17 вересня 2023 року включно.

Група учасниць/-ків (30 осіб) формується на конкурсній основі. Конкурсна комісія може запросити окремих кандидаток/-ів на коротке онлайн-інтерв’ю, щоб краще оцінити  анкету-заявку.

Результат відбору буде оголошено до 20 вересня 2023 року включно. Організатори залишають за собою право повідомити результат лише відібраним учасникам / учасницям та не пояснювати причин такого рішення.

 
Джерело: ГУРТ
 Коментарі

Додати коментар