Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


12 лютого 2019

До 24 лютого – реєстрація на модульну навчальну програму «Економіка, ринки та аналіз даних»

Facebook Twitter LiveJournal

Центр удосконалення економічної журналістики оголошує про початок реєстрації на модульну навчальну програму «Економіка, ринки та аналіз даних». Це курси для журналістів, які прагнуть знати більше про гроші, економічне зростання, бідність, ринок праці, нерівність, бізнес-моделі у медіа, хочуть навчитися працювати з даними та робити на їх базі цікаві історії (data journalism).

Навчання триватиме з 1 березня по п’ятницях та суботах раз на два тижні (9 модулів).

Навчання безкоштовне завдяки засновникам Центру — Київській школі економіки, VoxUkraine, ICU та Visa. Програму також підтримує група компаній «Нова Пошта».

Відбір на програму – за конкурсом серед зареєстрованих кандидатів після скайп-інтерв’ю. Форма для реєстрації – тут.

Дедлайн реєстрації —12:00 24 лютого, початок занять — увечері 1 березня. Реєструватися можуть працівники ЗМІ, представники медійних неурядових організацій та аналітичних центрів. Перевага надається журналістам.

Студенти, які за результатами навчання отримають сертифікати, будуть зараховані до Клубу випускників Центру журналістики KSE. Це спільнота професійних економічних журналістів, які першими дізнаються про найкращі вакансії та отримують запрошення на закриті події з цікавими ньюзмейкерами. Наразі Клуб об’єднує понад 100 журналістів.

 

Джерело: Детектор медіа
Коментарі

Додати коментар