Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


15 червня 2018

Особливості роботи журналіста в умовах воєнного конфлікту (Краматорськ)

Facebook Twitter LiveJournal

Академія української преси за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні запрошує журналістів взяти участь у тренінгу «Особливості роботи журналіста в умовах воєнного конфлікту». Захід відбудеться 13-15 липня 2018 року в Краматорську.

Бажаєте дізнатися як професійно написати воєнний репортаж? Які  неочікувані проблеми можуть стати на заваді збору інформації? Як забезпечити захист інформації на носіях пам’яті, охорону каналів зв’язку та як убезпечити себе від вірусних програм? Відповіді на ці та інші запитання стануть інформаційним трофеєм для учасників заходу.

Академія української преси за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні запрошує журналістів взяти участь у тренінгу «Особливості роботи журналіста в умовах воєнного конфлікту». Захід відбудеться 13-15 липня 2018 року в Краматорську.

Протягом триденного заходу учасники дізнаються як журналіст впливає на перебіг та розвиток конфліктів, яку термінологію варто використовувати у матеріалах, як патріотизм поєднується з професіоналізмом, від чого та від кого, насамперед, залежить безпека журналістів. Медіаексперти кваліфіковано дадуть відповіді на всі поставлені питання.

На журналістів чекають три тематичні модулі:

  • журналістика конфліктів; 
  • практичний модуль з фізичної безпеки (включає надання першої медичної допомоги);
  • практичний модуль з цифрової безпеки.

Електронну анкету можна заповнити тут >>>

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд здійснюється за наявності проїзних документів.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Контактна особа: Юлія Кулик, асистент проектів АУП
(050) 734 45 79
info@aup.com.ua

Контакти

 
  • info@aup.com.ua
  • АУП
  • 050 734 45 79

 
Коментарі

Додати коментар