Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


28 серпня 2009

Тижневик «Український тиждень» провів редизайн видання

Facebook Twitter LiveJournal

З 28 серпня 2009 року тижневик «Український тиждень» виходить у новому дизайні.  Редизайн здійснений спільними зусиллями редакції, арт-директора «Українського тижня» Андрія Єрмоленко із залученням провідних українських фахівців у галузі графічного дизайну зокрема,  Ігоря Дудника.

«Насамперед змінилася графічна концепція, – говорить головний редактор «Українського

тижня» Сергій Литвиненко. – Редизайн покликаний зробити журнал сучаснішим, соліднішим і візуально яскравішим». При цьому він  наголосив, що основні рубрики та контент «Тижня» залишилися без змін.

 

За словами розробників: «У новому дизайні «Українського тижня» вдалося реалізувати саму суть поняття «дизайн» – вдалося зробити  журнал як проект, як конструкцію, де елементи дизайну являють собою одночасно і елементи інформації, відійти від застарілої схеми, коли статтею вважається текст, а все інше ілюстраціями до нього, адже при подібному підході дизайн приречений виродитися у «прикрашання». У новому дизайні всі частини статті є рівноцінними її компонентами, і разом конструюють той цілісний організм, яким є журнал».

 

Одночасно читачі «Українського тижня» отримали 16-сторінковий музичний додаток «Контрапункт», який в майбутньому виходитиме регулярно.  Місія додатку: писати про музику, яку не транслюють інші мас-медіа. Авторами публікацій будуть відомі не лише в Україні, а й у світі журналісти та музичні критики. Куратор «Контрапункту»: Вячек Криштофович-молодший, у минулому головний редактор журналу Nota. 

 

Довідка:

Проекти компанії ECEM Media GmbH в Україні: журнал «Український тиждень» і мережа книгарень нового формату «Є».

 «Український тиждень». Перший номер україномовного суспільно-політичного видання вийшов 2 листопада 2007 року накладом 17 000 примірників як  всеукраїнський часопис.  З весни 2008 року наклад журналу зріс до

30 700 примірників. Географія поширення – вся Україна.  «Український тиждень» є спільним проектом австрійської компанії ECEM Media GmbH та відомого журналіста й телеведучого Юрія Макарова.

Мережа книгарень «Є» – це новий унікальний проект,  перша мережа книгарень європейського рівня, в якій українська книжка посідає займає пріоритетне місце. Книгарня «Є» водночас є культурним центром, у якому відбуваються   презентації книжок, круглі столи, зустрічі з письменниками, літературні читання, читання казок для дітей та інші заходи, що викликають неабиякий інтерес. Проект розпочав свою роботу з вересня 2007 року. Восени 2008-го  на Львівському форумі видавців-2008 Книгарню «Є»  було визнано найкращою серед книгарень України.

 

Прес-служба журналу  «Український тиждень»

 
Коментарі

Додати коментар