Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


26 жовтня 2009

УАВПП навчила 20 спеціалістів з реклами ефективним технологіям продажів реклами в пресі в пост-кризовий період

Facebook Twitter LiveJournal

20 керівників рекламних відділів та менеджерів з продажу реклами з 9 міст України прийняли участь в бізнес-тренінгу: «Ефективні технології продажів реклами в пост-крізісний період для регіональних видавничих будинків», який відбувся 22-23 жовтня 2009 в м. Донецьк

 

Серед учасників були представники таких національних та регіональних будинків преси: Інформаційне Агентство «Центр Медіа» (Одеса), ТОВ «Пресс-Кур’єр Україна» (Київ), ПП «Салари» (Краматорськ), Луганський філіал ТОВ «Видавничий дім «Український Медіа Холдинг» (Луганськ), ЗАТ «Медіа-Прес» (Донецьк), ДВ «Aviso» (Дніпропетровськ), Видавничий дім «Володимир Дудник» (Дніпропетровськ), Видавничий дім «Донецькі новини» (Донецьк), ТОВ «Видавничий дім «ОГО» (Рівне), Міжрайонний тижневик «ЕХО Кобеляк» (Полтавська область, м. Кобеляки) та інші.

Організаторами тренінгу виступила Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.

 

Автором та тренером виступив Зонтов Олег В'ячеславович - бізнес-тренер, видавець, директор «Центру персонал-технологій» м. Краматорськ, Донецької обл., практичний психолог вищої категорії.

 

Основна увага в рамках тренінгу була приділена таким питанням: основні підходи в рекламному менеджменті; етапи рекламних продажів, алгоритм рекламної пропозиції і умови підвищення рекламних продажів; спрямованість і особливості ефективного менеджера з рекламного продажу; особові комунікації як ключовий момент технологічного процесу рекламних продажів; нестандартні технології продажів рекламних площ під час кризи.

 

Головним принципом тренінгу була надзвичайна динаміка та велика кількість активних ігор, яка дозволила всім учасникам тренінгу розкритися як особистостям, інтенсивніше засвоювати отримані знання та ділитися власним досвідом.

 

«В процесі інтерактивної взаємодії створюються особливі умови, що дозволяють інтенсивно засвоювати знання, уміння і навики, що підвищують ефективність професійної діяльності учасників. В ході занять програються різні структурні вправи і моделюються  ділові ситуації, що дозволяє прогнозувати високий коефіцієнт закріплення матеріалів учасниками  тренінгу», - презентуючи метод ведення тренінгу, зазначив тренер Олег Зонтов.

 

Тренер отримав 9,8 балів з 10 за якість матеріалу та емоційність його представлення за  результатами анкетування учасників.

 

Відгуки учасників:

 

Ніколенко Інна, менеджер з реклами, Видавничий дім «Донецькі новини» (Донецьк): «Дуже сподобалась атмосфера тренінгу. Дізналася багато нового. Весь презентований матеріал засвоювався дуже легко. Надзвичайна організація. Сподобалось все!»

 

Скрипаль Наталія, керівник рекламного відділу, ПП «Авеню», газета «ЛИЦА» (Дніпропетровськ):  «Дякую за отримані знання, об’єм охоплених питань та практичні поради. Професійно! Яскраво! Отримала заряд енергії та познайомилась з цікавими людьми»

 

Толстогузов Олександр, директор, ПП «Салари»: «Дуже багато «живого спілкування», відсутність напруженості, душевна атмосфера. Сподобалось те, що тренер зумів не тільки дати матеріал для роздуму, але задіяв всіх учасників в  обговорені теми. Після такого семінару зявилась впевненість у своїх силах!»

 

Фоторепортаж:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що бізнес-тренінг «Ефективні технології продажів реклами в пост-крізісний період для регіональних видавничих будинків» - п’ятий з шести навчальних заходів, які будуть проведені протягом червня-листопада 2009 в рамках проекту  «Сучасні стратегії видавничого бізнесу для регіональних видавців», метою якого є надати якісну та професійну освіту 120 працівникам регіональних ЗМІ

 

Останній тренінг в рамках проекту – «Дизайн та верстка періодичних видань» відбудеться 27-28 листопада в м. Київ. 

Анонс тренінгу зявиться на сайті УАВПП найближчим часом.

 

Контактна особа з питань участі:

Дарія Віннікова

Організаційний директор УАВПП

8 (044) 425-57-87, pr@uapp.org

 

Інформація - УАВПП

 
Коментарі

Додати коментар