Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


11 березня 2021

УАМБ допомагає: Як створити мобільну студію в редакції та налагодити співпрацю з місцевою владою в умовах нової адмінреформи?

Facebook Twitter LiveJournal


19 березня о 10:00 УАМБ запрошує на вебінар, присвячений темі «Як створити мобільну студію в редакції та налагодити співпрацю з місцевою владою в умовах нової адмінреформи?»

Під час вебінару головна редакторка видання головна редакторка районної газети «Сільські Новини» з Троїцького Луганської області – Марина Животкова розкаже про досвід співпраці з місцевою владою, про створення власної студії на базі видання та як «Сільські Новини» розвиваються.


Зареєструйтесь на вебінар за посиланням: https://forms.gle/mkWH254k2ZcukuBA6


Цей вебінар буде п’ятнадцятим, які УАМБ організовує в рамках проєкту «Підвищення ефективності місцевих медіа та збільшення їхньої ролі в громадах. Відеозаписи попередніх вебінарів доступні на сайті redactor.in.ua або на Youtube каналі асоціації .


 


Будемо раді відповісти на ваші можливі запитання. Звертайтеся до менеджерки проектів УАМБ Ольги Сергієнко: 050 415 34 24, 098 254 17 06 або osergienko22@gmail.com


 


Починаючи з 2015 року до сьогоднішнього дня УАМБ провела більше ніж 65 заходів для місцевих ЗМІ, участь в яких прийняли більшу ніж 2000 учасників.Коментарі

Додати коментар