Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


15 лютого 2019

Прийом заявок на конкурс грантів продовжено на 5 діб

Facebook Twitter LiveJournal

На численні запити редакцій Українська Асоціація Медіа Бізнесу ПРОДОВЖУЄ НА 5 ДІБ термін прийому заявок на конкурс грантів в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 

НОВИЙ КРАЙНІЙ ТЕРМІН – 20 лютого 2019 року 17.00

Маємо надію, що усі, хто не встиг вчасно завершити підготовку заявки на конкурс, тепер встигнуть все доробити.

Якщо ваша редакція має ідею – як зробити корисний сервіс для громади, відкрити нову рубрику, створити дискусійний клуб, або щось інше, ще більш необхідне – неодмінно подавайте вашу ідею на цей конкурс! Для подання заявки на конкурс ви маєте уважно причитати та заповнити чотири документи:

(1) Бланк конкурсної заявки;

(2) Опис критеріїв обрання переможців;

(3) форму для складання попереднього бюджету вашого проекту.

(4) Інформація про заявника 

Термін виконання проектів березень-червень 2019 року.
ЗВІТ має бут поданий не пізніше 28.06.2019

Кінцевий термін подачі заявок - 20 лютого 2019 року 17.00. Пропозиції мають бути надіслані на електронну пошту osergienko22@gmail.com. Заявки, де не будуть повністю заповнені усі три форми, не будуть допущені до конкурсу.

До кінця лютого 2019 року буде обрано 10 переможців. Максимальна сума фінансування -  50 тис.грн.

Мета конкурсу – допомогти редакторам та керівникам місцевих медіа, які пройшли роздержавлення, розширити ролі та функції, які виконують їхні редакції для своїх громад.

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджерки проектів УАМБ Ольги Сергієнко: 050-415-34-24, 098-254-17-06 або osergienko22@gmail.com


Конкурс відбувається в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 
Коментарі

Додати коментар