Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


12 березня 2018

«Роздержавлення: кінець місцевої преси чи її початок?»

Facebook Twitter LiveJournal

14 березня о 10:00 в Укрінформі відбудеться прес-брифінг, присвячений стану і проблемам реформи роздержавлення державних і комунальних друкованих медіа.

Державний комітет телебачення і радіомовлення та Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні  та Української Асоціації Медіа Бізнесу проводять прес-брифінг про хід реформи роздержавлення державних і комунальних друкованих медіа.

За результатами дослідження, проведеного Українською Асоціацією Медіа Бізнесу на замовлення Координатора проектів ОБСЄ в Україні,  станом на грудень 2017 року 55% комунальних друкованих ЗМІ не почали процес реформування. Відповідно до чинного закону, якщо друковане медіа не розпочне реформування до кінця 2018 року – його свідоцтво про державну реєстрацію втратить чинність. Це означає, що наступні 10 місяців будуть вирішальними для половини місцевих газет. 

Особливу увагу буде приділено питанню подальшої ефективної роботи місцевих медіа та можливості їхнього розвитку в контексті децентралізації та розбудови громад.

На брифінгу ви також дізнаєтесь про основні загрози і виклики реформування, варіанти розв’язання ключових проблем та перспективи успішного завершення реформи.

 

Учасники:

Олег Наливайко, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Вікторія Сюмар, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

Олексій Погорелов, президент Української Асоціації Медіа Бізнесу.

Марина Безкоровайна, керівниця проектів з розвитку медіа Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

 

Час і місце проведення: 10:00, Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

 

Контактна особа: Олена Сандул, асистентка проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні, телефон: +38 063 313 09 40, пошта: olena.sandul@osce.org 
Коментарі

Додати коментар