Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


13 березня 2017

Видавці опротестовують підвищення тарифів на доставку преси за передплатою, адже воно спирається на хибні дані.

Facebook Twitter LiveJournal

У проекті наказу Мін. інфраструктури «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою», який зараз очікує на розгляд, міститься низка недоліків. Про це йдеться у листі Української Асоціації Медіа Бізнесу до Міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

 

В аналізі регуляторного впливу вказані маніпулятивні цифри і дані, які при детальному розгляді не відповідають дійсності або потребують уточнення.

 

Неправда перша. Розмір питомої ваги вартості послуг зв’язку з розповсюдження за передплатою у загальній вартості загальнонаціональних видань за твердженням авторів наказу становить 10-15%, а за оцінками видавців - від 42,6% до 47,4%!

 

Момент другий. Строки погодження даного проекту Наказу (до 3 квітня 2017 року) гарантовано призведуть до порушення строків початку передплатної кампанії. А це, у свою чергу, спричинить зниження обсягів ринку передплати в цілому.

 

Видавці наголошують, що запропонований проект наказу передбачає раптове і непідготовлене підвищення тарифів у середині передплатної кампанії. Його прийняття матиме наслідком скорочення тиражів преси і - відповідно - економічні втрати, як для медіабізнесу, так і для підприємств доставки ПАТ «Укрпошта» та ДП «Преса».

Саме тому УАМБ вимагає від Міністра інфраструктури врахувати аргументи галузі щодо нового проекту тарифів на доставку преси, та вжити невідкладних заходів. Зокрема:

  - увести в дію нові тарифи разом з початком нової передплатної кампанії на наступний рік, з 01.01.2018,

  -  проводити збільшення тарифу поетапно, з урахуванням реальних економічних показників.

 

УАМБ
Коментарі

Додати коментар