Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


22 вересня 2016

Оголошено реєстрацію на семінар-тренінг для журналістів «Як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені»

Facebook Twitter LiveJournal

Оголошено проведення семінару-тренінгу для журналістів 28 вересня в Одесі. Семінар проводиться для журналістів з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

 

Захід, присвячений питанням енергоефективності та соціального захисту в умовах реформування енергетичного сектору в Україні.

Саме така назва і проблематика обрана не випадково: у формуванні порядку денного значну роль відіграли результати опитування, що проводилося влітку цього року серед активістів прес-клубів та незалежних журналістських об’єднань. Саме журналісти визначили пріоритетність питань порядку денного семінару, присвяченому перебігу реформ у сфері енергетики.

Сьогодні читачеві подеколи непросто зорієнтуватися в інформаційному полі, сповненому не завжди достовірних суджень, а то і відвертих спекуляцій. Мета семінару-тренінгу – донести компетентну неупереджену інформацію від експертів про механізми державної підтримки населення в умовах реформування тарифної сфери. А також, про дієві шляхи підвищення рівня енергоефективності та реального зниження витрат домогосподарств на енергоресурси.

Тому семінар складається з двох тематичних блоків. Перший - покликаний на практичних прикладах дати відповіді на найпоширеніші міфи та запитання щодо надання житлових субсидій та практики адміністрування цього виду соціальної допомоги на регіональному рівні. А другий - присвячений темі енергоефективності, практичним крокам з енергозбереження та мінімізації витрат.

Важливість поєднання цих складових доводить успішний досвід найближчих європейських сусідів України. Лише комплексне впровадження реформ у енергетичній та тарифній сферах – це єдиний можливий шлях оздоровлення економіки, забезпечення економічного зростання та енергетичної незалежності держави. Звичайно, проведення цих реформ не мусить завдавати шкоди малозабезпеченим – тому, держава гарантує отримання допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг кожному, хто її потребує.

Для участі в семінарі реєструйтесь за посиланнями: https://goo.gl/forms/A6E8t7sKo874Jbju1

Реєстрація триває до 10.00 26 вересня
Коментарі

Додати коментар