Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


6 березня 2015

УАВПП збере та узагальнить побажання місцевих ЗМІ, щоб підвищити ефективність роздержавлення газет

Facebook Twitter LiveJournal

УАВПП при підтримці Українського медійного проекту (У-Медіа) розпочинає серію обговорень найважливіших аспектів майбутнього роздержавлення місцевих комунальних видань. Мета – відкритий обмін думками та застереженнями, узагальнення та врахування побажань та рекомендацій діючих керівників ЗМІ під час проведення майбутнього роздержавлення.

Три групові обговорення будуть проведені в Дніпропетровську, Хмельницькому та Чернігові із залученням представників комунальних (державних) і приватних друкованих ЗМІ, місцевих органів влади, юристів та експертів.

Такий склад учасників дозволить одночасно:

(а) виявити та систематизувати найбільш проблемні чи/та незрозумілі моменти майбутнього процесу роздержавлення,

(б) зняти чи пом’якшити побоювання як представників комунальних ЗМІ, так і представників органів місцевої влади, які звикли до існуючої процедури поширення офіційної інформації та не мають упевненості в тому, що після роздержавлення зможуть ефективно виконувати свої комунікаційні завдання та

(в) знайти зручні форми та методи розширення інформаційної співпраці місцевої влади та ЗМІ, які дозволять збільшити можливості для поширення офіційної інформації та відпрацювати форми роботи місцевих органів владі із ЗМі вже зараз, готуючись до роздержавлення у майбутньому.

На наради будуть запрошені представники успішних ЗМІ (як приватних, так і комунальних), які поділяться досвідом ефективної роботи

В результаті трьох дискусій УАВПП виробить низку рекомендацій/ключових тез, які будуть передані до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України для подальшого врахування в процесі роздержавлення.

УАВПП

 

Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю УАВПП та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.
Коментарі

Додати коментар