Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


4 грудня 2015

Роз’яснення УАВПП: Щодо можливості перетворення редакції на вісник місцевої ради?

Facebook Twitter LiveJournal

До Гарячої лінії УАВПП надійшло більше десяти запитів, що стосуються можливості «перетворення редакції» на офіційне видання.  Ми детально розглянемо це питання аби остаточно спростувати поширену помилку.

Відповідно до наявного на цей час тексту Законопроекту про роздержавлення (№ 1123).

П. 4), Ч.1, ст. 3  

«Стаття 3. Способи реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій

1. Реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій здійснюється такими способами:

«перетворення друкованих засобів масової інформації, заснованих центральними органами виконавчої влади, в офіційні друковані видання.»

 

Зазначена стаття не передбачає можливості перетворювати на офіційні видання газети засновані радами народних депутатів чи державними адміністраціями.

До центральних органів виконавчої влади відносяться Міністерства, Інші центральні органи виконавчої влади та національні комісії.

Наприклад:

Міністерство юстиції України, Міністерство внутрішніх справ України,Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство культури України, Державна архівна служба, Державна прикордонна служба України, Державна фіскальна служба України, Державне агентство рибного господарства України, Державне космічне агентство України, Державна інспекція сільського господарства України, Державна фінансова інспекція України, Пенсійний фонд України, Антимонопольний комітет України, Держкомтелерадіо, Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України,тощо

Перелік таких органів можна переглянути на Урядовому порталі за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/officialcategory?cat_id=245427160

 

Для отримання безкоштовних юридичних консультацій з питань реформування державних та комунальних ЗМІ звертайтесь  до Гарячої лінії юридичних консультацій УАВПП.

 

Консультації надаються з 10:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за тел. 044 425 57 87 та 050 415 34 24

В інший час звернутися по допомогу можна тут:

1) http://www.uapp.org/consulting_legal.htm

2) Або надсилайте запити безпосередньо на електронну пошту: lawyer@uapp.org

 

Ми у максимально стислий термін повідомимо про строк, необхідний для підготовки відповіді на звернення. Відповіді на найбільш популярні питання будуть викладені у вигляді узагальнених консультацій.

 

Проект «Підвищення професіоналізму та сприяння актуальним реформам у ЗМІ» впроваджується за фінансування Європейського Союзу та Ради Європи в рамках спільної програми "Зміцнення інформаційного суспільства в Україні". Програма має на меті зміцнення захисту прав людини та основоположних свобод шляхом забезпечення більшої свободи, різноманітності та плюралізму в ЗМІ; відкритого, всебічного, сталого та орієнтованого на громадян підходу до Інтернету на засадах прав людини та ефективної системи захисту громадян з огляду на право на приватне життя і право на контроль над власними персональними даними. Детальніша інформація про проект - http://www.coe.int/uk/web/kyiv/41

 

 

УАВПП
Коментарі

Додати коментар