Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


25 лютого 2010

25 лютого - 21 березня 2010 р., Київ - Виставка «World Press Photo»

Facebook Twitter LiveJournal

З 25 лютого по 21 березня 2010 р. в Київській міській галереї мистецтв «Лавра» відбудеться виставка «World Press Photo», на якій будуть представлені кращі фотографії світу в медіа за 2009 р. Ця виставка завершує турне фотографій 2009 р. у світі. Конкурс фотографії «World Press Photo» проводиться вже 52 роки, його виставки стали найрейтинговішою подією у світовій фотографії.

Виставка «World Press Photo» отримала підтримку від «Dutch Postcode Lottery», спонсорами в усьому світі виступають компанії «Canon» та «TNT» . Їх маршрут на сьогодні більше 120 країн світу.

В Україні ця виставка проходитиме щороку. В Київській міській галереї мистецтв «Лавра» будуть представлені 199 фотографій в 10 номінаціях: Новини, Сучасні питання, Загальні новини, Повсякденне життя, Люди в новинах, Портрети, Спорт, Мистецтво і розваги, Природа, Особливі події в спорті.

В конкурсі 2009 р. взяло участь 24 фотографа від України, імена яких відзначені в каталозі. На виставці будуть представлені фотографії 62 лауреатів конкурсу із понад 20-ти країн, що співпрацюють з найкрупнішими світовими виданнями: «Нью-Йорк тайм», «Асошиейтед прес», «Ле Монд», «Франс прес», «Сіньхуа», «Ханч джоу», «Рейтер», «Контрасто», «Лайф», ін.
Вперше за історію конкурсу третю премію отримав український фотограф Гліб Гаранич за знімок з місць грузино-російського конфлікту.

Виставка «World Press Photo» ставить за мету сприяти розвитку фотографії в Україні. Цьому присвячена й творча програма:
- 25 лютого 2010 р. о 17.00 перед відкриттям виставки відбудеться прес-конференція за участю: Аташе з питань культури Посольства Королівства Нідерландів в Україні пан Роджера ван Тоорен, представника «World Press Photo» пані Фемке ван дер Валк, організаторів і партнерів проекту.
- 25 лютого 2010р. о 19:00 відбудеться відкриття виставки «World Press Photo».

В дні роботи виставки пройдуть:
- 13 березня 2010 р. - день журналу «Фотографер», міжнародного видавництва в Україні з питань фотографії;
- 18 березня 2010 р. о 17.00 - круглий стіл з питань розвитку фотографії в Україні і презентація міжнародного фестивалю фотографії «Київфотоком», який пройде в Києві у жовтні-листопаді 2010 р. за участю медіа, видавництв, інформаційних агентств, професіональних фотографів-учасників конкурсу «World Press Photo», представників Міністерства культури та Мерії;
- лотерея для відвідувачів виставки з призами від організаторів, партнерів виставки, видавництв, виробників фото та електронного обладнання.

На виставці відвідувачам також будуть запропоновані каталоги виставки «World Press Photo» 2009р., книги, збірки журналів з фотографії, сувенірна продукція.

www.sostav.ua
Коментарі

Додати коментар