Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


25 червня 2014 — 26 червня 2014

«Університет Журналістської Майстерності» запрошує журналістів на 9 навчальний модуль з використання сучасних технологій

Facebook Twitter LiveJournal

УАВПП за підтримки Системи Компаній Кока-Кола в Україні оголошує про початок набору до навчальної групи на 9-й навчальний модуль «Університету Журналістської Майстерності». Тема 9-го модулю – Сучасні технології журналіста: від власноручної візуалізації до використання соцмереж.

Цього разу не менше ніж 50% часу буде відведено практиці – як просила більшість з учасників закритої групи Університету у Фейсбук. Практикум вестиме Ілона Фанта, Директор з розвитку та комунікацій ІРРП, медіа-тренер.

Гості та експерти поділяться власним досвідом створення цікавих проектів, які збирають великі аудиторії вдячних читачів.

Тому під час традиційного конкурсного відбору до навчальної групи перевага буде надана тим з вас, хто має певний досвід та у щоденній роботі вже наштовхнувся на певні складнощі у роботі з представлення даних, у використанні програм інфографіки та бажає на тренінгу не тільки дізнатись про існуючі можливості але й знайти вирішення для цих та інших питань.

Навчання заплановано на 25-26 червня 2014 року.

Програму та місце проведення навчального модулю ми оголосимо додатково. Наразі повідомляємо, що слухачі зустрінуться з Катериною Венжик, головним редактором газети delo.ua, яка розповість про те, чим сучасне медіа може допомогти людям і за що люди цінують роботу журналістів на прикладі роботи їх рубрики «В поисках Made in Ukraine».

Христина Бердинських, журналіст, автор і виконавець ідеї «Є люди», розповість про те, чому людям цікаво дізнаватись прості речі.

А Сергій Малярчук, лідер команди перекладачів Українського кризисного медіа центру, поділиться секретами свого хобі – як добирати смішні ілюстрації до серйозних тем.

Це не повний перелік експертів – повну програму ми оголосимо протягом тижня.

Отже, просимо якомога швидше подати заявку на участь в навчальному модулі.

Будь ласка, зауважте, що:

- Загальна кількість слухачів у групі – 20 осіб

- Можлива участь лише одного представника від одного видання

- Навчання в «Університеті Журналістської Майстерності» є безкоштовним

- Організатор бере на себе усі витрати з організації навчального модулю, харчування та проживання учасників з інших міст України, аніж Київ, а також компенсує учасникам вартість проїзду до Києва та назад.

Перелік документів, які необхідно подати на конкурс:

1) Заявка. Всі поля заявки обов’язкові для заповнення

2) Опубліковані роботи (копії опублікованих робіт). Це мають бути матеріали з авторським стилем та характером та обов’язковими прикладами використання сучасних можливостей (програмних, технічних) та підходів до подання інформації (інфографіка, інтерактив з читачами, інше). Публікації можуть бути як друкованими так і телевізійними, інтернет (веб-сайти) та блогами (соціальні мережі, власні блоги).

Завершальним етапом відбору є рішення Ради Опікунів (в окремих випадках можлива телефонна співбесіда кандидата з представником Ради Опікунів).

До складу Ради Опікунів входять:

Олексій Погорелов (генеральний директор УАВПП)

Валерій Іванов (президент Академії Української Преси, професор)

Олеся Жулинська (директор зі зв’язків з громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна»).

Запрошуємо надсилати заявки на e-mail: organizator@uapp.orgа або поштою на адресу УАВПП: 04071, м. Київ вул.Межигірська, 22, оф.20

Контактна особа з питань участі – Катерина Бартецька, менеджер із сервісу кліентів УАВПП.

Тел. для довідок: (044) 425-57-87

Заявки від кандидатів приймаються до 13 червня 2014 року, 17:00.

Результати конкурсного відбору та список переможців буде оголошено на сайті УАВПП (www.uapp.org) 17 червня 2014 року

Переможцям буде повідомлено про організаційні деталі по телефону та електронною поштою.

Мета проекту – надати доступ до сучасних знань практикуючим журналістам, які шукають можливостей для підвищення свого професійного рівня, бажають покращити та систематизувати знання та досвід, вже набуті у професії. А також познайомити їх з професіоналами медіа ринку, один з одним та навчити сучасним принципам побудови якісних мас-медіа.

Проект спрямований на талановитих молодих журналістів, які переважно працюють та мешкають поза межами столиці.

Довідкова інформація:

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) - www.uapp.org - добровільна недержавна неприбуткова організація – асоціація видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регуляцій, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

З моменту створення (у 2001 році) УАВПП послідовно докладає зусиль як до покращення законодавства та регулювання стосовно умов для ведення бізнесу, так і передає видавцям знання та технології, необхідні для розвитку бізнесу. УАВПП є членом Всесвітньої Газетної Асоціації (WAN) та Міжнародної Федерації Періодичної Преси (FIPP).

Компанія Coca-Cola

Напій Coca-Cola був створений 125 років тому - 8 травня 1886 року в Атланті, штат Джорджія, доктором Джоном С. Пембертоном і спочатку продавався тільки в аптеці Джейкобів (Jacob’s Pharmacy).

Компанія Coca-Cola є найбільшою компанією з виробництва напоїв у світі. Вона випускає близько 500 марок газованих та негазованих напоїв. Бренд Coca-Cola є її найдорожчим і загальносвітовим брендом. Ще 15 брендів компанії оцінюються в $1 млрд. кожен. Серед них – Diet Coke, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, POWERADE, Minute Maid, Georgia Coffee та інші.

Coca-Cola є найбільшим у світі виробником безалкогольних газованих напоїв, соків, напоїв на основі соку, готових до вживання чаю і кави. Компанія Coca-Cola має найбільшу в світі мережу дистрибуції. Її продукція представлена в більш ніж 200 країнах. Щодня у світі продається приблизно 1,7 мільярдів порцій напоїв виробництва Компанії Coca-Cola.

Компанія є активним учасником глобальної програми сталого розвитку. Відтак вона втілює ініціативи, що спрямовані на захист довкілля; підтримку активного, здорового способу життя; створення безпечних умов роботи для співробітників; підвищення економічного розвитку громад, на території яких працює Компанія.

В Україні вперше напій Coca-Cola скуштували у 1982 році, а виробляти на українському ринку почали у 1992 році. З цього моменту Coca-Cola в Україні – лідер вітчизняного ринку безалкогольних напоїв.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сайт www.thecoca-colacompany.com.

Інформація: УАВПП


Вхід для учасників заходу:


Заявка на участь в тренінгу

*Захист від спаму