Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


23 квітня 2019

ТРЕВЕЛ-ГРАНТИ НА КОНФЕРЕНЦІЮ ВІД ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ЖУРНАЛІСТІВ-РОЗСЛІДУВАЧІВ

Facebook Twitter LiveJournal

Журналісти з країн, що розвиваються, і країни з перехідною економікою можуть подавати заявки на отримання гранту для поїздки на Глобальну конференцію журналістів-розслідувачів, які відбуваються 26–29 вересня у Гамбурзі, Німеччина.


Глобальна мережа журналістів-розслідувачів (Global Investigative Journalism Network) пропонує понад 200 стипендій для перспективних молодих і досвідчених журналістів, які демонструють інтерес до розслідувальної журналістики і журналістики даних. Конференція включає більше 150 панельних дискусій, семінарів і сесій для обміну досвідом з провідними світовими журналістами-розслідувачами, дата-журналістами та експертами. Очікується, що переможці опублікують матеріал або виступлять з доповіддю про конференцію в своїх країнах. Організатори особливо радять подавати заявки журналістам із певних спільнот, включаючи корінні народи, ЛГБТІ та інші.


Дедлайн: 5 травня 2019 року.


 


Далі мовою оригіналу: https://gijn.org/2019/02/25/fellowships-to-attend-the-11th-global-investigative-journalism-conference/Коментарі

Додати коментар