Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


3 червня 2009

Єврокомісія оголошує премію Лоренцо Наталі – 2009 для журналістів

Facebook Twitter LiveJournal

У Всесвітній день свободи преси 3 травня Європейська Комісія офіційно відкрила премію Лоренwо Наталі – 2009. Цю премію Єврокомісія вручає спільно з «Репортерами без кордонів» та Всесвітньою газетною асоціацією журналістам, які продемонстрували відданість правам людини, демократії та розвитку.

Комісар ЄС з питань розвитку та гуманітарної допомоги Луї Мішель сказав: «Демократія не може існувати без свободи інформації. Брак інформації призводить до захворювання суспільства. Ідеали розвитку, прав людини та демократії не можуть бути досягнуті без вільних та незалежних медіа, які піднімають питання та заохочують обговорення. Премія Лоренцо Наталі створена Єврокомісією з метою підтримати відданих журналістів, які роблять внесок у справу демократії, розвитку та прав людини завдяки якості своєї роботи».

Премія Наталі – це міжнародна журналістська нагорода, яка вручається з 1992 року. У 2008 році у конкурсі взяли участь понад 1500 журналістів зі 151 країн.

Ця премія відкрита для журналістів, які працюють на телебаченні, радіо, у друкованих та он-лайн виданнях.

Зацікавлені журналісти мають до 30 червня 2009 року подати заяву через сайт www.nataliprize2009.eu.
Переможці отримають призи на спеціальній урочистій церемонії в Стокгольмі, яка відбудеться у жовтні цього року, у присутності Комісара ЄС з питань розвитку та гуманітарної допомоги.

Загальний призовий фонд у 60 тис. євро буде поділений між переможцями з різних регіонів: Африки, Європи, Магрибу та Середнього Сходу, Азії, Латинської Америки та Карибського басейну.

Інформація - European Commission to Ukraine

 
Коментарі

Додати коментар