Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


28 червня 2023

КОНКУРС ПУБЛІЦИСТИЧНИХ ТВОРІВ НА ПРЕМІЮ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

Facebook Twitter LiveJournal

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує приймання публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 

Премія присуджується авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності. 

Як узяти участь?

Можна висунути роботи як окремих авторів, так і творчих колективів (не більше п’яти осіб).

Роботи мають бути опублікованими протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за пів року до їхнього висунення на премію.

Документи для подання

Потрібно подати:

  • клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора;
  • примірник твору на матеріальному носії з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих видань, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);
  • копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу — копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у документі Word), а також електронну версію твору потрібно надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу: iv@comin.gov.ua

Дедлайн подання робіт: 10 серпня 2023 року 

Деталі: НСЖУ

Джерело: Медіамейкер
Коментарі

Додати коментар