Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


13 вересня 2018

Реєстрація на Північно-східний європейський раунд змагання з медіа-права Price media law moot court

Facebook Twitter LiveJournal

Центр демократії та верховенства права оголошує реєстрацію на третій Північно-східний європейський раунд змагання з медіа-права Price media law moot court competition, що відбудеться з 14 по 16 грудня 2018 року у Києві. Ці змагання є відбірковими для участі у міжнародному раунді, який щовесни проводиться в Оксфордському університеті.

Регіональний раунд змагань в Україні вже втретє проводиться Центром демократії та верховенства права на правах офіційного партнера Price Media Law Moot Court Programme. Партнерами ЦЕДЕМ у проведенні раунду є Національний Університет “Києво-Могилянська академія” та Kyiv-Mohyla Moot Court Society.

Price media law moot court – студентські юридичні змагання у форматі модельних судових засідань. Судять змагання українські та закордонні юристи, що спеціалізуються у медіа праві, серед яких у минулі роки були викладачі Оксфордського, Единбурзького та Віденського університетів, юристи Європейського суду з прав людини та найкращі учасники міжнародних раундів змагань минулих років.

Запрошуємо до участі студентів з України, Білорусі, Литви, Латвії, Молдови, Естонії, Польщі, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Казахстану.

Реєстрація команд триває з 7 вересня по 3 жовтня 2018 року за посиланням.

У разі виникнення запитань, звертайтеся: moot@medialaw.kiev.ua.

Джерело: Громадський простір
Коментарі

Додати коментар