Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


Професійні конкурси

 • 13 серпня 2010Конкурс для журналістів / журналісток до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи

  30 липня 2010 року, Київ - Проект ООН Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля (ICRIN) оголосив конкурс для журналістів на кращий аналітичний матеріал з висвітлення теми соціально-економічного розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.


 • 12 серпня 2010Розпочинається фотоконкурс "Літо у Львові"

  Туристичний портал VisitLviv.net розпочинає фотоконкурс "Літо у Львові" з головним призом у 5 тисяч гривень.


 • 12 серпня 2010Програма Рейгана-Фаселла для журналістів / журналісток

  Журналісти / журналістки всіх країн запрошуються на конкурс, переможці якого проведуть п'ять місяців у Вашингтоні, де проведуть незалежне дослідження, присвячене розвитку демократії в певній країні або регіоні. 

  Учасники / учасниці програми Рейгана-Фаселла розширять свої знання у сфері демократичного суспільства і навчаться тому, як сприяти демократичним змінам.


 • 28 липня 20101 – 7 жовтня 2010 – Осіння молодіжна школа

  ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗАЯВКИ ДЛЯ УЧАСТІ В ОСІННІЙ МОЛОДІЖНІЙ ШКОЛІ
  «РОЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ТА НОВИХ МЕДІА У ВИРІШЕННІ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЖИТТЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАД»
  1 – 7 жовтня 2010

  Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Запорізька обласна громадська організація «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» проводитимуть Осінню молодіжну школу «Роль документального кіно та нових медіа у вирішенні актуальних питань життя місцевих громад».
  З 1 по 7 жовтня на базі молодіжного табору «Какаду» (м. Євпаторія)


 • 27 липня 2010Стипендії від "Open Society Institute" (у тому числі й для журналістів)

  "Інститут Відкритого Суспільства" підтримує осіб, які шукають інноваційні та нетрадиційні підходи щодо основних питань Відкритого Суспільства - права людини, прозорість влади, громадянське суспільство та інші. Стипендія фінансує роботи, які зможуть збагатити суспільне розуміння даних питань та стимулювати подальші дослідження й обговорення в межах Інституту Відкритого Суспільства та у світі загалом. 

  Пропозиції приймаються протягом року, а саме: пропозиції, отримані до 7 вересня, будуть оцінені до 26 листопада.


 • 27 липня 2010Всемирный конкурс статей об охране окружающей среды. Срок подачи заявок до 31 июля

  Журналисты печатных и онлайновых СМИ, освещающие вопросы окружающей среды, приглашаются на конкурс 2010 Environmental Media Awards. Цель конкурса - улучшение освещения тематики окружающей среды и устойчивого развития. Срок подачи заявок: 31 июля.


 • 27 липня 2010Сочинения, посвященные борьбе с нищетой, принимаются на конкурс

  Сочинения, написанные от первого лица и посвященные борьбе с бедностью и нищетой, принимаются на конкурс. Срок подачи заявок: 15 октября.


 • 27 липня 2010Стажировка для иностранных журналистов, занимающихся расследованиями. Регистрация - до 30 июля

  Отдел журналистских расследований ABC News примет на стажировку одного иностранного журналиста в Нью-Йорке, а также предоставит возможность продолжить сотрудничество, когда журналист будет находиться в своей стране. Срок подачи заявок: 30 июля.


 • 27 липня 2010Оголошено конкурс на краще висвітлення етнонаціональної проблематики у ЗМІ

  Умови і порядок проведення конкурсу: 

  - у конкурсі беруть участь журналісти вітчизняних друкованих та електронних засобах масової інформації будь-якої сфери розповсюдження, котрі висвітлюють питання міжнаціональних відносин, тенденції розвитку етнонаціональних процесів, досліджують стан забезпечення прав національних меншин в Україні та закордонних українців. 

  - на конкурс подаються інформаційно-аналітичні публікації оприлюднені в період із 1 вересня попереднього року до 31 серпня поточного року. 

  - матеріали подаються у двох примірниках; до них додаються лист- звернення (інформаційна довідка з описом роботи) та інформація про автора; 

  - документи надсилаються  на адресу Держкомнацрелігій (01025, м. Київ, вул. Володимирська, 9) із позначкою <<Конкурс на краще висвітлення етнонаціональної проблематики у засобах масової інформації>> до 31 серпня поточного року; 

  - підготовку і проведення конкурсу здійснює постійно діючий організаційний комітет, до складу якого входять уповноважені посадові особи співзасновників конкурсу; 

  - оргкомітет затверджує номінації конкурсу; 

  - конкурсний відбір триває щороку з 1 вересня до 1 грудня поточного року.


 • 19 липня 2010Стартує другий конкурс "Репортери надії в Україні"

  Інститут екуменічних студій Українського католицького університету (Львів)  оголошує про старт II всеукраїнського конкурсу <<Репортери надії в Україні>>.


 • 19 липня 2010Оголошено конкурс на найкращу статтю з ОСЦПВВВНТЗ

  Оголошено ІІІ Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему "Страхування відповідальності власників транспортних засобів - запорука захисту учасників дорожнього руху". 

  Організатори: Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), Національна спілка журналістів України, редакція журналу "Журналіст України".


 • 9 липня 2010Оголошено конкурс “Програма дружніх професійних візитів для журналістів / журналісток Луганської та Воронезької областей”

  Східноукраїнський центр громадських ініціатив (м. Луганськ) та Регіональний Фонд "Центр захисту прав ЗМІ" (м. Вороніж) у рамках проекту "Транскордонний репортаж" оголошують про початок "Програми дружніх професійних візитів для журналістів / журналісток Луганської та Воронезької областей".